Salı, Nisan 22, 2008

Blog Ödülleri 2008

TurkAspx.net dört profesyonelin bir araya gelip bilgi birikimini "Bilgi Paylaşıldıkça Büyür!" vizyonu ile paylaştığı bir yazılım bloğu. Site üzerinde ASP.NET başta olmak üzerinde .NET teknolojileri içerisinde yer alan pek çok konu hakkında kısa bilgilere erişebilirsiniz.
Site yayın hayatına başlayalı çok fazla zaman olmamasına rağmen dikkatleri üzerinde toplamayı başardı ancak şu an için bu bize yetmiyor. Site yöneticileri ve yazarları olarak sitenin tanınırlığını arttırmak ve bilgi birikimimizi daha fazla kişi ile paylaşmak adına sitenin Microsoft sponsorluğunda gerçekleştirilen Blog Ödülleri 2008 yarışmasında yer almasına karar verdik. Yarışma sonucunda alacağımız en büyük ödül daha fazla bilişim kahramanının sitemizdeki bilgiler ile bilgilerine bilgi katıyor olmasıdır.

Blog Ödülleri 2008 yarışması hakkında bilgi almak için http://2008.blogodulleri.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

TurkAspx.Net'e destek vermek için http://2008.blogodulleri.com/Oylama.aspx?BID=579 adresine tıklayıp siteye üye olduktan sonra kullanıcı adınız ve parolanız ile giriş yapıp Oy Ver Button'una tıklayabilirsiniz.Hiç yorum yok: