Cuma, Mart 14, 2008

İstanbul Ticaret Üniversitesi Dolu Dolu Yazılım Semineri Ardından

Duyurusu haftalar önce yapılan İstanbul Ticaret Üniversitesi Dolu Dolu Yazılım seminerini gerçekleştirdik. Seminer'de benimle birlikte sevgili çalışma arkadaşlarım Burak Selim Şenyurt ve Emrah Uslu'da yer alacaklardı ve herkes birer sunum ile bilgilerini paylaşıyor olacaktı ancak çıkan aksaklıklar dolayısı ile Emrah Uslu ve Burak Selim Şenyurt seminerde yerlerini alamadı.
Burak ve Emrah hocanın yerini dolduramayacak olsam da katılımcıların maduriyetini kısmen de olsa gidermek ve zamanlarını değerlendirmek için ilk seansta Proje Yönetimi sunumu yaptım. Doğruyu söylemek gerekirse sunuma başlarken içimde bir tedirginlik vardı, çünkü seminer planlanan şekilde gitmiyordu ama salonda bulunan dinleyicilerin de katılımı ile birlikte oldukça keyifli bir seminer gerçekleştirdik.
Öğleden sonra ise Visual Studio 2008 ve ASP.NET 3.5 sunumumu gerçekleştirdim. Bu sunum da her zaman olduğu gibi çok keyifli geçti. Gerçekleştirmiş oldukları etkinlik ve anlayışlarından dolayı tüm kulüp üye ve yöneticileri ile birlikte İstanbul Ticaret Üniversitesi öğretim üyelerine teşekkür ediyorum. Seminer öncesinde edindiğim bilgiye göre İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden bir ekip Imagine Cup 2008'e katılıyormuş, onlara da başarılar diliyorum.

Hiç yorum yok: