Salı, Nisan 14, 2015

Cumartesi MSHOWTO Office 365 Etkinliğinde Buluşalım!

18 Nisan Cumartesi günü Microsoft İstanbul ofisinde gerçekleşecek olan & Skype for Business Roadshow etkinliğine davetlisiniz. Etkinlikte ben de SharePoint Online ile ilgili bol demolu bir sunum yapıyor olacağım. Kayıtlar dolmadan acele edin.

Ücretsiz Kayıt olmak için tıklayın!


Ajanda aşağıdaki gibidir.

10.00 – 11.00
, Microsoft Exchange Server MVP,
Konu : Office 365 ve On-Premise Exchange Server Mimarisi Hybrid Yapıda Nasıl Çalışır? Geçiş Senaryoları Nelerdir?
Tanım : Bu oturumda, On-premise yapılardaki Active Directory ve Exchange Server mimarilerinin ADFS yardımı ile Office 365 Exchange Online sistemine nasıl bağlanabileceğine dair örneklerde içeren bilgiler aktarılacaktır. Aynı zamanda tüm yapının Office 365’e geçiş senaryolarına değinilecektir.

ARA

11.15 – 12.15
, SharePoint Server MVP, TCM
Konu : SharePoint Online : Hızlı, Kolay ve Esnek Intranet
Tanım : Bu oturumda, Sharepoint Online’ın yeni ve geliştirilen arayüzü üzerinde doküman yönetim sistemine bakılarak varolan yapılardaki Sharepoint ortamları için entegrasyon senaryolarına değinilecektir. Aynı zaman da Yammer, One Drive for Business ve ilgili tüm teknolojiler hakkında bilgi verilecektir.

YEMEK

13.00 – 14.00
, Office System MVP Netaş
Konu: Office 365 Pro Plus Kullanım ve Lisanslama Senaryoları ve Lync Online ile Kurumsal İletişim
Tanım : Bu oturumda, Office 365 Pro Plus paket içeriği lisanslama modelleri ile anlatılırken Lync Online ile kurumsal iletişimin nasıl sağlanabileceğini konularında bilgi verilecektir.

ARA

14.15 – 15.15
, Birleşik İletişim Teknik Çözüm Uzmanı Microsoft
Konu : Yeni Lync, Skype for Business Nedir?
Tanım : Bu oturumda, Microsoft’un son dönemde adını sıkça duymaya başladığımız Skype for Business çözümü için detaylı bilgiye ulaşacaksınız.

ARA

15.30 – 16.30
Önder Değer, Microsoft Azure MVP, Bilge Adam
, System Center Cloud and Datacenter MVP, Bilge Adam
Konu : Azure Active Directory ile Office 365 Kullanım Senaryoları
Tanım : Bu oturumda, On-premise yapıdaki Active Directory ile Azure Active Directory ortamının bütünleşik olarak Office 365 ortamlarında nasıl kullanılabileceği hakkında bilgiler verilecektir.

Kayıt olmak için tıklayın!

Hiç yorum yok: