Perşembe, Ağustos 16, 2007

Netron Teknoloji Haftası 2007’de buluşalım (3-12 Eylül 2007)

Netron’un dünya çapında danışmanlardan oluşan teknik kadrosu 3 – 12 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve 2002 yılından bu yana gerçekleştirilen Netron Teknoloji Haftası 2007’de bilişim profesyonelleriyle buluşuyor.

Günümüzün süratle değişen teknolojilerine uyum sağlamak, yenilikleri takip etmek ve doğru çözüm yöntemlerini kavrayabilmek bilişim profesyonelleri açısından büyük önem taşıyor. Netron Teknoloji, bu alandaki açığı kapatmak ve ülkemizdeki bilişim profesyonellerine destek verebilmek hedefiyle her yıl düzenlediği Netron Teknoloji Haftası’nı bu sene 3 – 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleştiriyor.

Microsoft tarafından verilen 11 yetkinlik seviyesine sahip dünyadaki 3 firma arasında yer alan Netron Teknoloji, bünyesindeki 7 şirketle kurum ve bireylerin bilişim ve bilişim yönetimi konusunda teknik eğitimlerden kişisel gelişime, danışmanlık hizmetlerinden, lisans ve yüksek lisans eğitimlerine kadar her türlü ihtiyacına çözüm üretiyor. Dünya çapında isim yapmış ve her biri kendi alanının en değerli isimleri arasında yer alan Netron danışmanlarının konuşmacı olarak yer aldığı Netron Teknoloji Haftası 2007, katılımcılara özellikle yeni teknolojilere yönelik uygulamalar konusunda “teknolojik bilgi güncelleme” fırsatı sunmayı hedefliyor. Bu doğrultuda Türk bilişim sektörü için de önemli bir katma değer yaratılması amaçlanıyor. Netron Teknoloji Haftası 2007 bilişim altyapısı, ağ yapılandırma, uygulama geliştirme, uygulama yönetimi ve güvenlik gibi ana başlıklar altında düzenlenen onlarca oturumu kapsıyor.

İşe Yarayan Bilişim sloganıyla yola çıktığından beri, bilişimi hayatımızın her alanında etkin kılmayı amaçlayan Netron Teknoloji; sektörde “kaliteli eğitim” kavramına hem içerik kazandırdı hem de iş gücü ve zamandan tasarrufun önemini bir kez daha hatırlattı...Temsil ettiği tüm firmaları bilişimle para kazanır hale getiren Netron Teknoloji, otomasyonla verimi arttırdı ve bilişimde teknik alt yapının “kar”lı bir yatırım olduğu bilincini yaygınlaştırdı.

Netron Teknoloji’nin “işe yarayan bilişim” sloganıyla desteklediği “Türkiye bilişimle kalkınıyor” vizyonu her geçen gün daha sağlam adımlarla ilerliyor. Netron, yola çıktığı ilk günden itibaren firmalara iş zekası, güvenlik, entegre e-iş, eğitim, ağ altyapısı, gelişmiş altyapı, bilgi çalışanı ve ISV yazılım çözümlerinde uzmanlık hizmeti verirken, aynı zamanda da Türkiye’yi bilişimde kalkındırmayı hedeflemişti. Netron Teknoloji, yenilikçi ve öncü vizyonu doğrultusunda ülkemizin teknolojiye adaptasyon sürecini en doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu süreçte en önemli kaynağın “insan kaynağı” olduğunun bilincinde olan Netron, teknolojideki tüm yenilikleri bilgi teknolojileri profesyonellerine her zaman aynı hızla ve en yüksek seviyede aktarmaya devam ediyor. Netron Teknoloji Haftası da bu anlayışın bir parçası olarak Türk bilişim sektörüne ve ülkemiz bilişimcilerine ışık tutuyor.

Netron Teknoloji’nin bugüne dek hayata geçirdiği ve danışmanlık hizmeti verdiği onlarca projede elde ettiği yüksek know-how birikiminden Netron Teknoloji Haftası 2007 aracılığıyla sektördeki tüm bilişim profesyonellerinin de yararlanması hedefleniyor. Netron danışmanları know-how birikimlerini farklı uluslararası toplantılarda dünyanın dört bir yanından gelen bilişim uzmanlarıyla paylaşıyor ve deneyimlerini aktarıyorlar. Netron Teknoloji Haftası 2007, yüksek seviyeli bu know-how birikiminin ülkemiz bilişim sektörü ve iş dünyası için gerçek anlamda değer yaratacak şekilde, sektörün geneline yayılabilecek bir biçimde yönlendirilmesi anlamında son derece önemli bir platform olarak öne çıkıyor. 2002 yılında düzenlenmeye başlanan ve her sene giderek artan bir ilgiyle karşılaşan Netron Teknoloji Haftası, 2006’da 3.500’ün üzerinde bilişim profesyonelinin katılımıyla gerçekleştirilmişti.

Etkinliğe kayıt için Lütfen Tıklayınız...

Hiç yorum yok: